Online Diyet Nedir?

  • Yoğun yaşam temposundan diyetisyene gidecek ve de yüz yüze görüşecek vakti olmayanlar,
  • Hedeflerine sağlıklı ve kolay bir şekilde ulaşmak isteyenler,
  • Çalışanlarına yeterli ve dengeli beslenme hizmeti sunmak isteyen kurumsal şirketler için,

Geliştirilmiş bir diyet takip sistemidir.Bazı bireylerin internet ortamında kendini rahat hissetmesiyle birlikte yazılı olarak da kendilerini daha rahat tarifi online danışmanlık hizmetlerini elzem kılmıştır.

Takipli Online Diyet

Takipli online diyet sistemine zayıflamak için başvuran bireylerde kilo kaybı yavaşladığı dönemlerde isteğinize göre listenizde size özel değişiklikler yapılır. Özel günlerinizde (yılbaşı, bayram, düğün, davet, doğum günü, seyahat vs) listeniz değiştirilebilir. Diyetisyeninizle telefon, whatsapp ve mail yoluyla sürekli haberleşmeniz mümkün, merak ettiklerinizi bu yolla sorabilirsiniz. Programımızın süresi 4 haftadır fakat hedef kiloya ulaşmanız bu süreyi aşıyorsa isterseniz ek paket satın alabilirsiniz. Online diyet toplamda 4 telefon görüşmesini kapsamaktadır. Randevu günleri takibinizde olmalı, saatleri ise size mail yoluyla bildirilecektir. Her hafta bel kalça çevreniz ve aç karnına sabit bir tartıda ölçtüğünüz kilonuz hakkında da sizden geri bildirim istenir. İdeal vücut ağırlığına ulaşınca kilo koruma programıyla kilonuzu nasıl koruyacağınız konusunda da sizleri bilgilendiriyoruz.

Takipsiz Online Diyet

Takipsiz online diyette de yaşınız, boyunuz, kilonuz, metabolik durumunuz, beslenme alışkanlıklarınıza göre yine aynı şekilde size özel hazırlanmış 4 hafta boyunca uygulayabileceğiniz bir program size sunulur. Programın başında ve sonunda yapılan görüşme sonrasında sonuçlar değerlendirilip isteğinize göre diyet programına devam edilir.

Diyete başladığımızda herkes gibi kısa sürede değişiklik olmasını isteriz. Bu durumun kişinin yaşına, genetik ve metabolik özelliklerine göre değişkenlik gösterdiğini unutmamak gerekir. İstediğimiz sonuç çıkmayınca motivasyonumuz düşebilir fakat bu durum sadece diyete uyumsuzluk yaratıp bizi hedefimizden saptırır. Uzun vadede kalıcı sonuçlar almak istiyorsak sabırlı olmalı motivasyonumuzu yüksek tutmalıyız.

Takipli ve takipsiz online diyette, ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra sizi daha iyi tanıyabilmemiz için bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurunuz, son 3 aylık ya da 6 aylık detaylı kan tahlil sonuçlarınızı ve vücut analizi (elinizde mevcut ise) ölçümlerinizi onlinediyet@merveciray.com adresine mail olarak gönderiniz. Tahlil sonucu olmayan kişiler online diyet sisteminden faydalanamazlar.En geç 24 saat içinde diyetisyeniniz tarafından beslenme alışkanlıklarınız, kişisel özellikleriniz, fiziksel aktivite ve metabolik durumunuz göz önüne alınarak size özel hazırlanmış bir haftalık diyet programınız ve randevu listeniz mail adresinize gönderilir.

Online Diyet Formu’na hemen ulaşın

Paylaş: